Start w Mietkowie

W ostatnią sobotę wystartowałam w zawodach Triathlon Mietków na dystansie 950 metrów pływania 45 km rower i 10,5 km bieg. Był to pierwszy start po dłuższej przerwie i dzięki temu mogłam wykonać solidny trening przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, które odbędą się za dwa tygodnie w Szwecji. Zwyciężyłam wśród kobiet i uplasowałam się na 7 pozycji ze wszystkimi. Miłym akcentem było spotkanie zawodników z teamu Rafako, którzy startowali w sztafetach firmowych. Zawodnicy aktualnie przygotowują się do startu w Challenge Poznań, gdzie będą rywalizować w wyścigach sztafetowych. Zostałam również ambasadorem FundacjiPotrafię pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi... Każdy start dedykuje podopiecznym fundacji oraz rodzinom tych jakże Wyjątkowych Dzieci. Bardzo chciałam również podziękować organizatorom za zaproszenie i organizację właśnie takich zawodów wspierających szczytny cel.